Forum mieszkańców miasta Invidia

Forum mieszkańców miasta Invidia


#1 2009-03-04 12:21:14

Peciątko

Założyciel

5003203
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2009-03-03
Posty: 10
Punktów :   
ranga: Założyciel

PODATEK TYGODNIOWY

Witam serdecznie wszystkich mieszkańców Władze miasta powołały mnie do roli skarbnika i uczyniły osobą odpowiedzialną za ściąganie podatków. Aby nie obciążyć zbytnio Waszych kieszeni, a tym samym zapewnić miastu stały dopływ gotówki na rozbudowę, ustanowiono nowe obowiązujące tu prawo:

KAŻDY MIESZKANIEC ZOBOWIĄZANY JEST DO COTYGODNIOWEJ OPŁATY PODATKU W WYSOKOŚCI USTALONEJ PONIŻSZYM WZOREM:

WYSOKOŚĆ WPŁATY = TWÓJ POZIOM POSTACI POMNOŻONY PRZEZ 10
(dla przykładu: ja mam poziom 21, wpłacę zatem 210$)

Opłaty należy uiszczać od piątku do niedzieli. Czas wpłat został wydłużony na korzyść mieszkańców, aby każdy miał szanse zebrać odpowiednią kwotę. O terminie wpłat będę przypominała osobiście, sprawdzajcie skrzynkę pocztową Karą za uchybianie się od obowiązku płacenia będzie usunięcie z miasta.

Podatkami naturalnie zajmuje się magdusiack
by magdusiack
copyright by Peciąto

Ostatnio edytowany przez Peciątko (2009-03-13 23:34:18)


de łest kropka pe el

Offline

 

#2 2009-03-21 20:32:59

Bartek1599

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2009-03-21
Posty: 1
Punktów :   

Re: PODATEK TYGODNIOWY

Peciątko napisał:

Witam serdecznie wszystkich mieszkańców Władze miasta powołały mnie do roli skarbnika i uczyniły osobą odpowiedzialną za ściąganie podatków. Aby nie obciążyć zbytnio Waszych kieszeni, a tym samym zapewnić miastu stały dopływ gotówki na rozbudowę, ustanowiono nowe obowiązujące tu prawo:

KAŻDY MIESZKANIEC ZOBOWIĄZANY JEST DO COTYGODNIOWEJ OPŁATY PODATKU W WYSOKOŚCI USTALONEJ PONIŻSZYM WZOREM:

WYSOKOŚĆ WPŁATY = TWÓJ POZIOM POSTACI POMNOŻONY PRZEZ 10
(dla przykładu: ja mam poziom 21, wpłacę zatem 210$)

Opłaty należy uiszczać od piątku do niedzieli. Czas wpłat został wydłużony na korzyść mieszkańców, aby każdy miał szanse zebrać odpowiednią kwotę. O terminie wpłat będę przypominała osobiście, sprawdzajcie skrzynkę pocztową Karą za uchybianie się od obowiązku płacenia będzie usunięcie z miasta.

Podatkami naturalnie zajmuje się magdusiack
by magdusiack
copyright by Peciąto

Od piątku a nie od poniedziałku ?

Ostatnio edytowany przez Bartek1599 (2009-03-21 20:43:22)

Offline

 

#3 2009-03-22 19:05:38

Bisty

Rada miasta - Admin

Zarejestrowany: 2009-03-02
Posty: 3
Punktów :   
ranga: Rada miasta

Re: PODATEK TYGODNIOWY

magdusiack zlicza wpłaty z całego tygodnia, więc od poniedziałku.


Offline

 

#4 2009-03-22 21:08:05

Barti026W

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 10
Punktów :   
ranga: Założyciel

Re: PODATEK TYGODNIOWY

Mi się coś wydaje, że od piątku, żeby łatwiej jej było zliczać kasę wpłaconą przez mieszkańców. Ale z resztą... Niech ktoś jej powie o forum, niech się zaloguje i sama nam powie


Cały poświęcam się temu miastu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.thaw.pun.pl www.cupfifa.pun.pl www.djwalu5.pun.pl www.narutomaniak.pun.pl www.rock-metal.pun.pl